Domaćinstvo Županijskog natjecanja iz matematike

Autor: Kristina Varžić, 25. 3. 2022.

U četvrtak 24.3. je u našoj školi održano Županijsko natjecanje iz matematike na kojem je sudjelovalo 47 učenika sa svojih 33 mentora iz 19 škola naše županije. Našu školu je predstavljalo dvoje učenika - Samuel Bešker u kategoriji 4. razreda koji je osvojio 2. mjesto i Dominik Roginić u kategoriji 8. razreda koji je osvojio 5. mjesto. Njihove mentorice su učiteljice Valentina Jeršek i Lidija Gradečak.

Želim zahvaliti svim članovima povjerenstava, na čelu s predsjednicom Ančicom Slaviček, na prekrasnoj suradnji. Veliko hvala i našim matematičarima Lidiji Gradečak, Ivanu Botici i Valentini Bubnjar, Nevenu Gradečaku na informatičkoj potpori, našim kuharicama, spremačicama i domarima te našem administrativnom osoblju koji su dali sve od sebe da ovo natjecanje protekne u najboljem mogućem redu i da se svi učenici i mentori osjećaju ugodno u našoj školi.

Hvala našoj knjižničarki Kristini koja je fotografirala događanje i vodila učenike na obilazak našeg mjesta.

Hvala našim sponzorima – Školskoj knjizi koja je pripremila poklone za učenike i mentore te nagrade za najbolje natjecatelje.

Hvala i našim MIT studio – g. Tomislavu Mrazu koji je isprintao pohvalnice, zahvalnice i priznanja.

Dario Šimag, ravnatelj

Rezultate natjecanja i ostale fotografije pogledajte u nastavku!

REZULTATI NATJECANJA:

4 razred: