BROD MORAVICE - HAIKU NATJEČAJ

Autor: Neven Gradečak, 17. 10. 2019.

U subotu 12. listopada 2019. godine održan je 7. međunarodni susret haiku pjesnika i 6. promocija haiku zbornika nastalog prema raspisanom natječaju koji ovu godinu otkriva novu destinaciju u Gorskom kotaru, općinu Brod Moravice ,uz pjesmom opjevanog naslova " Moravačke uske staze" .

PROMOCIJA HAIKU ZBORNIKA“ MORAVAČKE USKE STAZE“ i proglašenje najboljih haiku radova kroz dvije teme-izvori i govor baštine, dvije kategorije- učenici i odrasli autori, te proglašenje najboljih ilustracija učenika održana je u Domu kulture Brod Moravice u 14 sati.

Učenici 4. A razreda (šk. god. 2018./19.) pod vodstvom mentorice Ane Kiseljak sudjelovali su u spomenutom natječaju te osvojili nagrade i pohvalu. Svi haiku radovi kao i neke ilustracije naših učenika uvršteni su u zbornik.

TEMA: IZVORI

Druga nagrada: Adriano Merkaš

izvor u šumi

pucketa kamenčićima